Blog

Artykuły

Szafka ekspozycyjna na zęby - Wygoda i porządek w Twojej pracowni protetycznej

07.06.2024 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na szafkę ekspozycyjną na zęby, która pozwala uporządkować zęby akrylowe w Twojej pracowni i zapewnia do nich dogodny dostęp.

 

Skuteczne wybielanie zębów. Jaki żel do wybielania zębów wybrać? Poradnik pacjenta

22.01.2023 r.

W tym poradniku opisana została skuteczna, efektywna, a przede wszystkim bezpieczna, nakładkowa metoda wybielania zębów. Przedstawione zostały również nowoczesne żele do wybielania zębów Opalescence.

 

Villacryl Thermo Press - termoplastyczny materiał do protez elastycznych. Charakterystyka, zalety, instrukcja stosowania

05.12.2022 r.

W tym artykule zaprezentowano nowość od firmy Everall7 jaką jest materiał termoplastyczny Villacryl Thermo Press. Jest to nowoczesne tworzywo do protez elastycznych. Tekst zawiera informacje dotyczące właściwości tworzywa, jego zalety oraz instrukcję stosowania, a w niej najważniejsze tajniki pracy z tym materiałem.

 

Vertex ThermoSens - nowoczesny materiał do protez elastycznych. Charakterystyka, zastosowanie, instrukcja obsługi

24.09.2022 r.

W tekście przedstawiony został materiał ThermoSens firmy Vertex Dental. Artykuł zawiera cechy, kluczowe zalety oraz zastosowanie materiału. Poradnik przedstawia również techniki pracy oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego produktu.

 

4shine polishing powder - nowość od Everall7. Proszek do polerowania protez akrylowych i protez elastycznych

08.04.2022 r.

Artrykuł prezentuje nowość rynkową, produkt 4shine polishing powder firmy Everall7. Jest to superwydajny proszek do polerowania protez z tworzyw akrylowych i termoplastycznych, który zapewnia szybkie i komfortowe wykończenie protezy na wysoki połysk.

 

Gipsy dentystyczne Stodent - rodzaje, charakterystyka, nowości rynkowe

28.02.2022 r.

W tym artykule zaprezentowano szeroką gamę gipsów dentystycznych Stodent firmy Everall7 (dawniej Zhermapol). Zawiera on niezbędne informacje dotyczące właściwości, zastosowania oraz występujących kolorów.

 

Czyszczenie protez zębowych - Poradnik pacjenta

18.10.2021 r.

Po przeczytaniu tego artykułu pacjent dowie się jak dbać o protezę zębową, aby służyła ona wiele lat. W poradniku opisane jest jakie środki do czyszczenia protez stosować, a jakich metod pielęgnacji należy unikać, aby nie dopuścić do uszkodzenia protezy zębowej.

 

Korony porcelanowe - zalety licówek na zęby - Poradnik pacjenta

01.10.2021 r.

Poradnik zawierający garść informacji na temat koron zębowych. W artykule opisano co to jest licówka zęba oraz jakie warunki muszę być spełnione, aby zdecydować o takim rozwiązaniu. Przeczytaj, jeżeli chcesz dowiedzieć się na ile zębow nakłada się koronę, ile kosztuje licówka oraz jak dbać o korony porcelanowe.

 

Protezy zębowe - jakie są ich rodzaje oraz którą wybrać - Poradnik pacjenta

24.09.2021 r.

Poradnik zawierający podstawowe informacje na temat protez zębowych oraz ich rodzajów. W artykule wskazano różnice między protezą akrylową a nowoczesną protezą elastyczną.

 

Higiena w gabinecie stomatologicznym i pracowni protetycznej. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

11.09.2021 r.

W tym artykule przyjrzymy się jak gabinety stomatologiczne i pracownie protetyczne przystosowały się do obecnych wymogów sanitarnych.