Polimeryzatory protetyczne wyparzarki

Polimeryzatory protetyczne to specjalistyczne urządzania służące do polimeryzacji w gabinecie protetycznym, posiadamy szeroką ofertę takich urządzeń, w tym polimeryzatory ciśnieniowe, automatyczne oraz polimeryzatory z funkcją wyparzarki. Dodatkowo w naszym sklepie można zakupić wyparzarki protetyczne, w tym wyparzarki do wosku firmy Intersonic.

Wyparzarki protetyczne

Wyparzarka to urządzenie służące do wypłukiwania wosku z protez, która działa poprzez uruchomienie intensywnego strumienia wody w obiegu zamkniętym. W naszej ofercie znajdują się klasyczne wyparzarki dentystyczne (protetyczne) oraz automaty takie jak IS-AWP3, który łączy w sobie procesy wyparzania i polimeryzacji w jednym, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Jego zautomatyzowana funkcjonalność pozwala na prostą obsługę - wystarczy nacisnąć guzik, a urządzenie samo zadba o resztę. To oznacza, że profesjonaliści mogą skupić się na innych aspektach swojej pracy, jednocześnie mając pewność, że proces wyparzania i polimeryzacji przebiegnie precyzyjnie i efektywnie.

Pokaż wyniki (4)
Polimeryzatory protetyczne wyparzarki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
Polimeryzator ciśnieniowy Everall7 7L

Polimeryzator ciśnieniowy Everall7 7L

Ciśnieniowy polimeryzator protetyczny

Indeks katalogowy: KAT01180

Polimeryzator dla Twojego gabinetu protetycznego typu garnek - idealnie nada się do napraw, protez, koron, aparatów czy części akrylowych.

do 3 dni
1 190,00 zł brutto 967,48 zł netto + 23% VAT / szt.
Polimeryzator Automat

Polimeryzator Automat

Wyparzarka i polimeryzator protetyczny w jednym IS-AWP3

Indeks katalogowy: KAT02791

Polimeryzator protetyczny automatyczny, który łączy w sobie funkcje wyparzania oraz polimeryzacji w jednym. Produkt polskiej firmy, który zaoszczędzi czas i pieniądze w każdym gabinecie protetycznym.

do 3 dni
23 900,00 zł brutto 19 430,89 zł netto + 23% VAT / szt.
Wyparzarka WW-2X

Wyparzarka WW-2X

Protetyczna wyparzarka do wosku

Indeks katalogowy: KAT01680

Wyparzarka protetyczna do wosku z obiegiem zamkniętym, operuje do 6 puszek, klasa izolacji 1.

do 3 dni
4 630,00 zł brutto 3 764,23 zł netto + 23% VAT / szt.
Polimeryzator ciśnieniowy X-POT Tissi 5L

Polimeryzator ciśnieniowy X-POT Tissi 5L

Polimeryzator protetyczny ciśnieniowy

Indeks katalogowy: KAT00998

Polimeryzator protetyczny ciśnieniowy w wersji Garnek od firmy Tissi. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej umożliwia równomierne podnoszenie temperatury oraz podawanie powietrza w procesie polimeryzacji.

do 3 dni
1 100,00 zł brutto 894,31 zł netto + 23% VAT / szt.